TÜRKİYE'de ilk ve tek

Türkiye'de kullanılan beton pompaları arasında 57 metre uzunluğuyla en büyük en uzun beton pompasına sahibiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilmek için ekipman ve makinelerimize gerekli yatırımları yaptık.

Bakır Beton

Çözümcülük, sürat ve dakiklik için, verdiğimiz sözleri tutmak için hergün canla başla çalışıyoruz. Takdirlerinize erişmek en büyük dileğimizdir.

Kurumsal Bilgiler

HAKKIMIZDA

Firmamız 2005 Yılında Organize Beton San.Tic.Ltd.Şti.  Olarak Hazır Beton Üretimi İşine Başlamış Olup 2013 Yılı İtibari İle Kurulumu Daha Önce Gerçekleşmiş Olan Bakır İnşaat   San.Tic.Ltd.Şti. Olarak İşe Devam Etmektedir. Firmamız Asıl  İşi     Kayseri        İlinde          Bulunan    Beton Santralleri İle Müteahhit Firmalara Beton Vermektir. Müteahhit Firmalar Mevcut Ciromuzun %60  Inı  Oluşturmakta Olup %40 Lık Kısmını Proje İşleri Oluşturmaktadır. Firmamız Elinde  Bulunan   Mevcut  Mobil Beton Santrallerini Proje İşini Alan Taşeron   Firmanın   İnşaat   Sahasına   Kurarak  Mevcut   Maaliyetleri   Düşürüp  Hem Kendine Hem Taşeron Firmaya Kazanç Sağlamaktadır.Firmamızın Kar Ve Çözüm Ortaklığı Yaptığı Başlıca Firmalar  Aşağıda Belirtilmiştir. 
Kalitemiz

Modern yaşamın, sağlıklı kentleşme ve sağlam yapılaşmanın gereklerinden biri de çağdaş inşaat teknolojileri ve hazır beton kullanımıdır. Bakır Beton, yaygın tesisleri, modern santralları, çok sayıda beton pompası ve transmikserden oluşan geniş araç filosu, uzman ve eğitimli kadrosu, entegre bilgisayar ağı ve tam otomasyonu ile dünya standartlarında hizmet vermektedir.

DEVAMI
Doğaya Saygı

Modern yaşam alanlarını ve altyapısını kurarken doğayı ve içindeki tüm varlıkları bugünüyle ve yarınıyla korumak bilinci ve hassasiyeti içinde hareket eden Bakır Beton tüm tesislerinde baca filtreleri, biyolojik ve mineral arıtma sistemleri, beton saha kaplamaları ve yeşil alan düzenlemeleri ile çevresine örnek olmaktadır.

DEVAMI
İnsana Saygı

Müşterilerine, çalışanlarına, hissedarlarına ve nihayet tüm halkımıza saygının yolunun yönetimde, hizmette, ilişkilerde kalite, güvenilirlik, tutarlılık, ciddiyet, nezaket, dürüstlük ve yasallıktan geçtiğini biliyoruz. Çözümcülük, sürat ve dakiklik için, verdiğimiz sözleri tutmak için hergün canla başla çalışıyoruz. Takdirlerinize erişmek en büyük dileğimizdir.

DEVAMI

Sertifikalar
Resim Galeri